System Engineer DevOps / WAS specialista aplikační podpory

Popis pozice:

Na dlouhodobý zákaznický projekt v Praze hledáme specialisty na systémový support pro rozsáhlé bankovní řešení (správa a support produkčního i neprodukčního prostředí).

Popis práce:
Podpora běhu systému na neprodukčních a produkčních prostředí, nasazování a migrací na platformě zajišťující autorizaci a autentizaci interních uživatelů a klientů banky. Jedná se o kritické securitní řešení banky.
Podpora celého řešení 24x7 s dalšími kolegy v týmu.

  • Nástup ihned/ASAP
  • Vynikající finanční ohodnocení
  • Full-time dlouhodobá alokace v Praze (Home office + office) s výbornou dostupností MHD

Požadavky:

  • Zkušenosti z obdobné pozice aspoň dva-tři roky
  • Znalost administrace a troubleshooting SW, HW (servery)
  • Seniorní znalost middleware platformy WAS
  • Zkušenosti se správou aplikačních serverů (nastavení záloha, konfigurace, troubleshooting)
  • Zakladní znalost sítí (IP adresy, routing, základy firewallů, nat...)
  • Znalosti a zkušenosti s Jira / Confluence výhodou
  • Základní administrátorská znalost Linux/UNIX systémů
  • Základní zkušenost Apache Web Server
  • Zkušenost se skriptovacími jazyky (Bash, Python), SQL
  • Zkušenost s automatizačními nástroji pro správu prostředí (Ansible)
  • Zkušenosti s některými open source monitoring nástroji (Zabbix, Grafana, Telegraf) výhodou
  • Znalost cloudových řešení (Kubernetes, Docker) výhodou
  • Podpora a správa komponent na K8S platfromě

Informace o pozici

Místo pracoviště

E1047, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO, jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

125000-145000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, práce převážně z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)