IT Product Owner

Jsme dynamická společnost dodávající odborné know-how pro ICT projekty v celé Evropě.

Náplň práce:

Jako Product Owner se budete podílet na správném pochopení požadavků na daný IT systém, jejich komunikaci, řízení a rozvoj IT produktu, koordinaci zdrojů vč. rozpočtu a reportingu, řízení interních a externích dodavatelů. Implementace, development a intergrace ICT systému v bankovním prostředí v Praze.

  • výborná příležitost získat či prohloubit zkušenosti v bankovním prostředí
  • možnost další kariéry v odvětví
  • kombinace koordinačních a analytických aktivit na velkém agilním IT projektu

Požadujeme:

  • zkušenosti z obdobné role tj. Product Owner alespoň 1-2 roky
  • analytické dovednosti a zkušenosti
  • přehled o ICT technologiích, IT systémech
  • přehled o bankovním businessu a technologiích
  • zkušenosti s řízením a plánováním CAPEX
  • zkušenosti s řízením externích i interních dodavatelů
  • znalost agilního řízení (SCRUM) nutnost
  • flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • vynikající finanční podmínky
  • 100% utilizaci, dlouhodobé spolupráci
  • možnost profesního růstu
  • zajímavou práci na atraktivních projektech u velkých zákazníků

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

105000-120000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Trivalent s. r. o.