Project Coordinator / Junior PM

Jsme dynamická společnost dodávající odborné know-how pro ICT projekty v celé Evropě.

Náplň práce:

Dlouhodobá i střednědobá spolupráce, podíl na řízení a koordinaci klientských ICT projektů vč. rozpočtů a reportingu, interních a externích dodavatelů. Implementace, development či intergrace ICT systémů a prostředí v Praze.

  • výborná příležitost získat či prohloubit PM zkušenosti v korporátním prostředí
  • možnost další kariéry v odvětví

Požadujeme:

  • zkušenosti z obdobné role tj. řízení projektů (implementace nebo integrace IS) na pozici projektového koordinátora/junior PM alespoň 2 roky
  • přehled o ICT technologiích, IT systémech
  • přehled o telekomunikačním businessu a technologiích
  • zkušenosti s řízením a plánováním CAPEX
  • zkušenosti s řízením externích i interních dodavatelů
  • znalost metodologie IPMA / PRINCE2 (certifikát výhodou)
  • dobrou znalost angličtiny
  • znalost MS Project apod.
  • flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • vynikající finanční podmínky
  • 100% utilizaci, dlouhodobé spolupráci
  • možnost profesního růstu
  • zajímavou práci na atraktivních projektech u velkých zákazníků

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

70000-80000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Trivalent s. r. o.