LINUX specialista system podpory

Jsme dynamická společnost dodávající odborné know-how pro ICT projekty v celé Evropě.

Popis pozice:

Na dlouhodobý zákaznický projekt v Praze hledáme specialisty na systémový support pro rozsáhlé on-line gaming řešení (správa a support LINUX prostředí) dle high availability standards.

  • Nástup ihned/ASAP
  • Vynikající finanční ohodnocení
  • Full-time dlouhodobá alokace v Praze s výbornou dostupností MHD

Požadavky:

  • Zkušenosti z obdobné pozice aspoň tři roky
  • Znalost administrace a troubleshooting LINUX serverů, open source
  • Zkušnosti s podporou RHEL a VMware prostředí výhodou
  • Zkušenosti se správou aplikačních serverů (nastavení záloha, konfigurace, troubleshooting)
  • Zakladní znalost sítí (IP adresy, routing, základy firewallů, nat...)
  • Znalosti a zkušenosti s vSphere, vCenter výhodou
  • Zkušenost se skriptovacími jazyky (Python, Perl, Bash, REST API...)
  • Znalost storage řešení (3PAR, Hitachi, Storwize) výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Florenci 1016/2, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Jiné

Mzda

75000-85000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Trivalent s. r. o.